Huawei yeni 80W dikey kablosuz şarj cihazını 3D soğutma ile tanıttı

Huawei’nin şarj aksesuarları koleksiyonuna eklediği yeni kablosuz şarj cihazı, 80W’a kadar güç sağlayabilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Bu şarj aleti, birçok Huawei telefon modeli ile uyumlu olmakla birlikte, son birkaç nesil iPhone ile de sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Şık tasarımıyla öne çıkan bu cihaz, beyaz kum gümüşü ve obsidyen gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor. Cihaz, yatay veya dikey konumlandırma imkanı tanıyan çift bobinli bir yapıya sahip. Ayrıca, kullanıcı dostu bir deneyim sunmak amacıyla 60 derecelik bir görsel eğime ve hassas ışığa duyarlı oval bir cam panele yer verilmiş.

Yüksek güçte şarj işlemi sırasında oluşabilecek ısıyı yönetmek için Huawei, cihazda yenilikçi bir 3D hava soğutma sistemi geliştirdi. Bu sistem, şarj aletinin tabanında yer alan üç boyutlu hava kanalları aracılığıyla hem cihazın hem de telefonun soğutulmasına yardımcı oluyor. Güvenlik konusunda da öne çıkan bu şarj aleti, şarj sırasında anahtarlar veya bozuk paralar gibi metal nesneler algılandığında kullanıcıyı uyaracak bir LED göstergeye sahip.

Huawei yeni 80W dikey kablosuz şarj cihazını 3D soğutma ile tanıttı

Şarj cihazının uyumlu olduğu cihazlara gelince, Huawei’nin Mate 60, Mate 50, Mate 40, P60, P50, P40 ve P30 serileri dahil birçok yeni modeli destekliyor. iPhone tarafında ise 13, 14 ve 15 serileri ile uyumlu. Tabletlerden Huawei MatePad Pro 10.8 ve çeşitli Huawei FreeBuds kulaklık modelleri de bu şarj cihazı ile kullanılabiliyor.

Fiyatlandırma konusuna değinildiğinde, Huawei, 80W kablosuz şarj cihazının fiyatı hakkında henüz bir bilgi paylaşmadı. Ancak, Huawei’nin mevcut 50W kablosuz şarj cihazının 300 yuan civarında (yaklaşık 42 dolar) bir fiyata sahip olduğunu göz önünde bulundurursak, yeni cihazın bu fiyattan daha yüksek bir fiyata sahip olması bekleniyor. Bu fiyatlandırma, özellikle cihazın sunduğu yüksek şarj kapasitesi ve gelişmiş özellikleri göz önünde bulundurulduğunda makul görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x